Sportaš godine

Sportaši GRADA SISKA u 2013. godini

NAJBOLJA ŠPORTAŠICA U 2013. GODINI

Monika Babok

NAJBOLJI ŠPORTAŠ U 2013.GODINI

Mario Vavro 

NAJBOLJA ŽENSKA SPORTSKA EKIPA U 2013.GODINI

Plivački klub Sisak Janaf 

NAJBOLJA MUŠKA SPORTSKA EKIPA U 2013.GODINI

Odbojkaški klub "Sisak"

NAJBOLJI MLADI SPORTAŠ U 2013.GODINI

Karlo Kodrić - Hrvački klub "Sisak"

NAJBOLJI TRENER U 2013.GODINI

Goran Plavec

NAJBOLJA ŠKOLSKA SPORTSKA DRUŠTVA U 2013.GODINI 

ŠSD- osnovne škole

ŠŠD RIBARI- OŠ Braća Ribar SISAK

ŠŠD- srednje škole

ŠŠD GIMNAZIJALAC- Gimnazija Sisak

OBLJETNICE I PRIZNANJA ZA RAD I DOSTIGNUĆA

pojedinac

Milan Brigljević - za 40 godina sportske karijere kao šahista 

Željko Čulina - za dugogodišnji rad i doprinos razvoju borilačkih sportova

organizacija 1. Šahovsko društvo Sisak - 105. obljetnica 2. Hrvački klub Sisak - 40. obljetnica 3. Karate klub Sisak - 40. obljetnica

Sportaši godine 2012.

ŠPORTAŠICA ZA 2012.GODINU

Monika Babok

ŠPORTAŠ GODINE ZA 2012.GODINU

Igor Adamović 

ŠPORTSKA EKIPA ZA 2012.GODINU-žene

Plivački klub Sisak Janaf 

ŠPORTSKA EKIPA ZA 2012.GODINU-muški

Rukometni klub "Siscia"

NAJUSPJEŠNIJI MLADI ŠPORTAŠ U 2012.GODINI

Ema Šarar

NAJUSPJEŠNIJI TRENER GRADA SISKA

Josip Ražić

PRIZNANJE ZAJEDNICE ŠPORTSKIH UDRUGA GRADA SISKA ZA 2012.GODINU  -ŠŠD- osnovne škole

ŠŠD RIBARI- OŠ Braća Ribar SISAK

PRIZNANJE ZAJEDNICE ŠPORTSKIH UDRUGA GRADA SISKA  ZA 2012.GODINU  -ŠŠD- srednje škole

ŠŠD GIMNAZIJALAC- Gimnazija Sisak

ŠPORTSKA NAGRADA ZAJEDNICE-PLAKETA

pojedinac

- Dražena Smuđ                                                                               - Mladen Horvatić                                                                            - Darko Kotaranin 

organizacija

- 80. godina rada NK "BSK" Budaševo                                           - 50. godina rada Odbojkaškog kluba "Sisak"                                  - 40. godina rada Karate kluba "Croatia"                                                                                                                          - 40. godina rada Ronilačkog kluba "Sisak"  

Sportaš godine 2011.

ŠPORTAŠICA ZA 2011.GODINU

Monika Babok

ŠPORTAŠ GODINE ZA 2011.GODINU

Ervin Sofilić

ŠPORTSKA EKIPA ZA 2011.GODINU-žene

Rukometni klub "Vrbina"

ŠPORTSKA EKIPA ZA 2011.GODINU-muški

Odbojkaški klub "Sisak"

NAJUSPJEŠNIJI MLADI ŠPORTAŠ U 2011.GODINI

Mario Vavro

NAJUSPJEŠNIJI TRENER GRADA SISKA

Igor Božičević

PRIZNANJE ZAJEDNICE ŠPORTSKIH UDRUGA GRADA SISKA ZA 2011.GODINU  -ŠŠD- osnovne škole

ŠŠD RIBARI- OŠ Braća Ribar SISAK

PRIZNANJE ZAJEDNICE ŠPORTSKIH UDRUGA GRADA SISKA  ZA 2011.GODINU  -ŠŠD- srednje škole

ŠŠD GIMNAZIJALAC- Gimnazija Sisak

ŠPORTSKA NAGRADA ZAJEDNICE-PLAKETA

Plaketa - pojedinac Ivan Dumić-Stolnoteniski klub "Sisak"- 50.godina rada u klubu

 

Svečanost izbora održat će se 16.veljače 2012.godine u Hotelu "Panonija" u 18,00 sati.

Sportaš godine 2010.

Najbolja športašica:

Monika Babok-Plivački klub Sisak Janaf

Najbolji sportaš:

Tomislav Lavrić-Hrvački klub "Sisak"

Najbolja ženska ekipa:

Plivački klub Sisak Janaf

Najbolja muška ekipa:

Rukometni klub "Siscia"

Najuspješniji mladi sportaš:

 Igor Cvijanović-Karate klub "Sisak

Najbolji trener:

Goran Plavec-Hrvački klub "Sisak"

 Priznanje zajednice športskih udruga grada Siska za 2010. godinu:

ŠŠD-osnovne škole:

ŠŠD RIBARI- OŠ "Braća Ribar" SISAK

 Priznanje zajednice športskih udruga grada Siska za 2010. godinu:

ŠŠD-srednje škole

ŠŠD GIMNAZIJALAC-Gimnazija Sisak

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji pojedinac:  

Vinko Raužan

Alojz Sever

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacije:

Klub hokeja na ledu "Sisak"-80.godina

Stolnoteniski klub "Sisak"-40.godina

 

Svečanost proglašenja održat će se u četvtak 10.veljače 2011. godine u 18,00 sati u Hotelu "Panonija".



Sportaš godine 2009.

Najbolja sportašica:
Monika Babok – Plivački klub Sisak Janaf

Najbolji sportaš: 
Tomislav Lavrić – Hrvački klub "Sisak"

Najbolja ženska ekipa:
Plivački klub Sisak Janaf

Najbolja muška ekipa:
RK Siscia

Najuspješniji mladi sportaš: 
Tea Biljak i Grigor Baždar - plesni par - Plesni klub "Tina"

Najbolji trener:
Sašo Smiljanić– Karate klub "Croatia" 

Priznanje zajednice športskih udruga Grada Siska za 2009. godinu ŠŠD OŠ i SŠ: 
"Ribari"(OŠ Braća Ribar) i "Gimnazijalac" (Gimnazija Sisak)

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji pojedinac:  
Davor Ivić  
Darko Kodrić 

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacije:
ŠRC Sisak 
Hrvatsko planinarsko društvo "Sisak"– 85.g. djelovanja 

Priznanje - Posebni sportski pothvat: 
Marko Rafaj 

Sportaš godine 2008.

Najbolja sportašica:
Monika Babok – Plivački klub Sisak Janaf

Najbolji sportaš:
Matija Dujnić – Karate klub Croatia

Najbolja ženska ekipa:
Plivački klub Sisak Janaf

Najbolja muška ekipa:
RK Siscia

Najuspješniji mladi sportaš: 
Marin Sabljak – OK Sisak

Najbolji trener:
Miro Žeravica – Plivački klub Sisak Janaf

ŠŠD OŠ i SŠ: 
"Ribari"(OŠ Braća Ribar) i "Viktorovac" (SŠ Viktorovac)

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji pojedinac: 
Ivo Šimac 

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacije:
Šahovsko društvo "Sisak" - 100 godina postojanja

Sportaš godine 2007.

Najbolja sportašica:
Monika Babok – Plivački klub Sisak Janaf

Najbolji sportaš:
Josip Ražić – RK Siscia

Najbolja ženska ekipa:
Plivački klub Sisak Janaf - štafeta

Najbolja muška ekipa:
RK Siscia

Najuspješniji mladi sportaš:
Tomislav Lavrić – Hrvački klub Sisak

Najbolji trener:
Miro Žeravica – Plivački klub Sisak Janaf

ŠŠK OŠ i SŠ: 
"Ribari" i "Gimnazija"

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji pojedinac:
Marijan Kos i Pavle Zrnić

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacije:
Kuglačkom klubu "INA" i Nogometnom klubu "BSK" Budaševo(2007. obilježili 75 godina postojanja)

Sportaš godine 2006.

Najbolja sportašica: 
Dubravka Gromača 

Najbolji sportaš: 
Perica Meničanin – RK Siscia

Najbolja ženska ekipa:
Odbojkaški klub "Sisak"

Najbolja muška ekipa:
RK Siscia

Najuspješniji mladi sportaš: 
Krešimir Majdandžić 

Najbolji trener: 
Marijan Kos 

ŠŠK OŠ i SŠ: 
"Ribari" i "Gimnazija"

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji pojedinac:
Stojan Lamza i Željko Jurčević

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacije:
HNK "Segesta" (100.g.) i Kuglački klub "Jedinstvo" (50.g.)

Sportaš godine 2005.

Najbolja sportašica:
Gordana Dumbović – Streličarski klub Sisak Siscia

Najbolji sportaš:
Mato Ratkić – Kickboxing klub Croatia Sisak

Najbolja ženska ekipa:
Plivački klub "Sisak" -štafeta

Najbolja muška ekipa:
RK Siscia

Najuspješniji mladi sportaš:
Igor Cvijanović –Karate klub Sisak

Najbolji trener:
Marinko Komljenović – Odbojkaški klub Sisak

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji pojedinac:
Srećko Turčić

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacije:
Kajak kanu klub Odra i Kuglački klub "Zanatlija" (50.g.)

ŠŠK OŠ i SŠ:
Ribari – OŠ Braća Ribar i "Gimnazija"

Sportaš godine 2004.

Najbolja sportašica:
Josipa Lisac – Plivački klub Sisak

Najbolji sportaš:
Vedran Bičanić – Plivački klub Sisak

Najbolja ženska ekipa:
Kuglački klub "INA"

Najbolja muška ekipa:
RK Siscia

Najuspješniji mladi sportaš:
Dobrila Roksandić

Najbolji trener:
Ivo Šimac – RK Siscia

Poklon bon Zajednice sportskih udruga:
Stefan Birač – Baseball klub Sisak
Matija Tepavac – Odbojkaški klub Sisak
Krešimir Majdandžić – Gimnastički klub Sokol
Patrik Podnar – Ronilački klub Sisak 

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji pojedinaca:
Zdravko Balač i Ivica Fritz

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacija
Sportska sekcija HVIDR-a Sisak

Sportaš godine 2003.

Najbolja sportašica:
Andriana Benčić

Najbolji sportaš:
Viktor Špišić

Najbolja ženska ekipa:
Plivački klub "Sisak"

Najbolja muška ekipa:
HNK "Segesta"

Najuspješniji mladi sportaš: 
Goran Išek 

ŠŠK OŠ i SŠ:
"Ribari" i "Tehničar"

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji pojedinaca: 
Željko Grepl, Zdravko Mijić i Vladimir Posavec

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacija
HNK "Zrinski" i Šahovski klub "Sisak"

Sportaš godine 2002.

Najbolja sportašica: 
Manuela Gajdek 

Najbolji sportaš:
Vedran Bičanić

Najbolja ženska ekipa:
Kuglački klub "INA"

Najbolja muška ekipa:
Odbojkaški klub "Sisak"

Najuspješniji mladi sportaš:  
Mirna Vlašić 

ŠŠK OŠ i SŠ:
"Polet" i "Gimnazija"

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji pojedinaca: 
Nikola Perković

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacija 
Ronilački klub "Sisak"

Sportaš godine 2001.

Najbolja sportašica: 
Maša Srebrić

Najbolji sportaš:
Goran Čulina

Najbolja ženska ekipa: 
Plivački klub "Sisak"

Najbolja muška ekipa: 
Ronilački klub "Sisak"

Najuspješniji mladi sportaš:   
Lidija Franić 

ŠŠK OŠ i SŠ:
"Bobetko" ,"Ribari" i "Gimnazija"

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji pojedinaca:  
Ranko Hrs i Darko Kotaranin 

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacija  
"Silax"d.d. Kuglački klub "INA" 

Sportaš godine 2000.

Najbolja sportašica: 
Petra Vasilj

Najbolji sportaš:
Marko Milatović

Najbolja ženska ekipa:  
Košarkaški klub "Sisak" - kadetkinje

Najbolja muška ekipa:  
Nogometni klub "TŠK" Topolovac

Najuspješniji mladi sportaš:    
Josipa Lisac 

ŠŠK OŠ i SŠ:
"Polet" i "Ekonomist"

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji pojedinaca:   
Ivan Borić i Stjepan Tomljenović

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacija   
Hokej klub "INA" (70.g.) i  Nogometni klub "Frankopan" (70.g.)

Sportaš godine 1999.

Najbolja sportašica: 
Dražena Smuđ

Najbolji sportaš:
Marko Milatović

Najbolja ženska ekipa:  
Ronilački klub "Sisak"

Najbolja muška ekipa:   
HNK "Segesta"

Najuspješniji mladi sportaš:     
Igor Pavlović 

ŠŠK OŠ i SŠ:
"Polet" i "Gimnazija"

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji pojedinaca:    
Mladen Horvatić 

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacija   
Košarkaški klub "Sisak"

Sportaš godine 1998.

Najbolja sportašica:  
Kristina Dubravica 

Najbolji sportaš:
Marko Milatović

Najbolja ženska ekipa:   
Kuglački klub "INA"- kadet 

Najbolja muška ekipa:   
Ronilački klub "Sisak"

Najuspješniji mladi sportaš:      
Barbara Šmit i Dejan Žugaj 

ŠŠK OŠ i SŠ:
"Polet" i "Ekonomist"

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji pojedinaca:     
Božidar Pintarić 

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacija    
Šahovsko društvo "Sisak"

Sportaš godine 1997.

Najbolja sportašica:   
Saša Dimić 

Najbolji sportaš:
Igor Cindrić

Najbolja ženska ekipa:   
Ronilački klub "Sisak"  

Najbolja muška ekipa:    
Aeromodelarski klub "Sisak"

Najuspješniji mladi sportaš:       
Marko Milatović 

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji pojedinaca:     
Vlatko Matijević

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacija    
Udruga pedagoga fizičke kulture Sisak

Sportaš godine 1996.

Najbolja sportašica:    
Dunja Radojčić 

Najbolji sportaš:
Senad Mujagić

Najbolja ženska ekipa:    
Kuglački klub "INA"  

Najbolja muška ekipa:     
HNK "Segesta" 

Najuspješniji mladi sportaš:        
Manuela Gajdek 

Plaketu Zajednice sportskih udruga u kategoriji organizacija     
HNK "Segesta" (90.g.) 

Sportaš godine 1995.

Najbolja sportašica:     
Nives Švaljek 

Najbolji sportaš: 
Vlado Šola 

Najbolja ženska ekipa:    
Kuglački klub "INA"  

Najbolja muška ekipa:      
Rukometni klub "Sisak" 

Najuspješniji mladi sportaš:         
Dunja Radojčić 

Sportaš godine 1994.

Najbolja sportašica:     
Ivana Dragočajac 

Najbolji sportaš: 
Mihael Zlovolić 

Najbolja ženska ekipa:     
Rukometni klub "INA"  

Najbolja muška ekipa:      
Rukometni klub "Sisak" 

Najuspješniji mladi sportaš:         
Ksenija Jurković 

Sportaš godine 1993.

Najbolja sportašica:     
nije se proglasila 

Najbolji sportaš: 
Pero Meničanin 

Najbolja ženska ekipa:     
Kuglački klub "INA"  

Najbolja muška ekipa:      
HNK "Segesta" 

Sportaš godine 1992.

Najbolja sportašica:      
Ksenija Barbarić 

Najbolji sportaš:  
Dino Rastovčan 

Najbolja ženska ekipa:     
Kuglački klub "INA"  

Najbolja muška ekipa:       
Rukometni klub "Sisak" 

Sportaš godine 1990.

Najbolja sportašica:       
Jasminka Ičanović 

Najbolji sportaš:   
Enes Hajdarević 

Najbolja ženska ekipa:     
Kuglački klub "INA"  

Najbolja muška ekipa:        
Karate klub "Sisak" 

Sportaš godine

NAJBOLJA ŠPORTAŠICA U 2013. GODINI

Monika Babok

NAJBOLJI ŠPORTAŠ U 2013.GODINI

Mario Vavro 

NAJBOLJA ŽENSKA SPORTSKA EKIPA U 2013.GODINI

Plivački klub Sisak Janaf 

NAJBOLJA MUŠKA SPORTSKA EKIPA U 2013.GODINI

Odbojkaški klub "Sisak"

NAJBOLJI MLADI SPORTAŠ U 2013.GODINI

Karlo Kodrić - Hrvački klub "Sisak"

NAJBOLJI TRENER U 2013.GODINI

Goran Plavec

NAJBOLJA ŠKOLSKA SPORTSKA DRUŠTVA U 2013.GODINI 

ŠSD- osnovne škole

ŠŠD RIBARI- OŠ Braća Ribar SISAK

ŠŠD- srednje škole

ŠŠD GIMNAZIJALAC- Gimnazija Sisak

OBLJETNICE I PRIZNANJA ZA RAD I DOSTIGNUĆA

pojedinac

Milan Brigljević - za 40 godina sportske karijere kao šahista 

Željko Čulina - za dugogodišnji rad i doprinos razvoju borilačkih sportova

organizacija 1. Šahovsko društvo Sisak - 105. obljetnica 2. Hrvački klub Sisak - 40. obljetnica 3. Karate klub Sisak - 40. obljetnica